Kur ishte 5- vjece u bë nënë për herë të parë/ Historia e kësaj gruaje ka përlotur botën…

Në moshën kur fëmija juaj do të shkonte në shkollë, L ina Medina u bë nënë. Lina ishte vetëm 5 vjeç e gjysmë kur lindi një fëmijë në 14 maj të vitit 1939.

Sigurisht asnjë prind nuk mund ta mendojë këtë, ndaj edhe prindërit e Linës e çuan atë tek mjeku, përmes të cilit zbuluan një rritje të pazakontë të barkut të saj. Në fillim ata menduan se bëhej fjalë për një t umor, por ata u shokuan kur mësuan se vajza e tyre ishte 7 muajshe shtatzënë.

Tia Davies është një nga rastet më ek streme. Ajo është vajza e dy prindërve adoleshentë, që e lindën atë kur ishin 15 vjeç, ndërkohë që ajo vetë duke ndjekur hapat e prindërve u bë nënë në moshën 14-vjeçare. Ajo dhe i dashuri i saj, e pranuan fëmijën e tyre duke e bërë kështu babain e Tia Davies gjyshin më të ri në Britani.

Tragj edia e Alleshia Gregson është se ajo mbeti shtatzënë në moshën 12-vjeçare nga një djalë i panjohur. Ajo e ruajti sekret derisa hyri në punë dhe e lindi vetë djalin e saj. Një vit më vonë, ajo mbeti sërish shtatzënë dhe lindi një tjetër fëmijë në moshën 15-vjeçare. Urojmë të mos dëgjojmë për një të tretë!


Comments

8 responses to “Kur ishte 5- vjece u bë nënë për herë të parë/ Historia e kësaj gruaje ka përlotur botën…”

 1. Wow, fantastic weblog structure! How long have you been running a
  blog for? you made blogging look easy. The whole look of your website is wonderful, as smartly as the content!

  You can see similar here dobry sklep

 2. Nice post. I learn something new and challenging on sites I stumbleupon everyday.
  It will always be interesting to read content from other writers and use a little something from other web sites.
  I saw similar here: Ecommerce

 3. Hi! I know this is kind of off topic but I was wondering if you knew
  where I could get a captcha plugin for my comment form?

  I’m using the same blog platform as yours and I’m having
  trouble finding one? Thanks a lot! I saw similar here:
  Dobry sklep

 4. all the time i used to read smaller articles or reviews which also clear their motive,
  and that is also happening with this article which I am reading now.
  I saw similar here: Sklep online

 5. I was able to find good info from your content.
  I saw similar here: Sklep internetowy

 6. Hey there! Do you know if they make any plugins to assist
  with Search Engine Optimization? I’m trying to get my blog to rank for some targeted
  keywords but I’m not seeing very good results. If you know of any please share.

  Kudos! You can read similar blog here: Ecommerce

 7. It’s very interesting! If you need help, look here: ARA Agency

 8. Wow, fantastic weblog layout! How lengthy have you ever been blogging for?
  you made running a blog glance easy. The full glance of your site is magnificent,
  as neatly as the content material! You can see similar
  here najlepszy sklep

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *