Kë thumbon Rezart Veleshnja? “Spiunon si grua e keqe…”

Salsano Rapi është thumbuar sërish, por këtë herë nga ish-kolegu i tij Rezart Veleshnja dhe jo nga Luiz Ejlli. Në një intervistë ai solli një zhapik me vete të të cilin e kishte quajtur Sali.

“Është prezantues në spektakël humori. E ka emrin Sali. Saliu të lëpin gjatë gjithë kohës. Nuk të bën asgjë. Vetëm flet, të spiunon është si grua e keqe. Nuk të bën asgjë është frikacak. Kam punuar 17 vjet me Salin”, tha Rezarti duke lënë qartë të kuptohet se bëhet fjalë për Salsano Rapin.

Kujtojmë që Rezi u largua pas 17-vitesh nga Top Channel dhe vetë pranoi se nuk janë ndarë mirë.


Comments

2 responses to “Kë thumbon Rezart Veleshnja? “Spiunon si grua e keqe…””

  1. Wow, awesome weblog layout! How long have you ever been running a blog for?

    you make blogging glance easy. The full glance of your website is magnificent, as smartly as the content material!

    You can see similar here najlepszy sklep

  2. Hello! Do you know if they make any plugins to help with Search Engine Optimization? I’m trying to get my blog to rank for some targeted keywords but I’m not seeing very
    good results. If you know of any please share.
    Appreciate it! I saw similar article here: GSA Verified List

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *