‘Kasapët’ shqiptarë i thanë se duhet të operohet, kur shkoi në Itali, doktori italian i tregon të vërtetën

Dh.R. e semurë nga zemra dhe mbipesha shkon me urgjencë ne nje spital privat ne Tirane. Pas ekzaminimit qe i bëjnë doktorët i thonë që duhet te operohet. Dhe operimi kushtonte 10 mijë euro.

Nga pamundesia e pagimit te shumes se lekeve e bija e dergon ne Itali per nje vizite me te specializuar. Dhe pas vizites qe beri ne spitalin italian doktori italian i jep lajmin e mire:

“ Ju nuk keni nevoje per nje operacion pasi per verehet vetem takikardi, keshtu qe thjesht duhet te pini ilacet dhe nuk eshte e nevojshme operimi”.

Doktoret shqiptare ne spitalet private i ngjajne kasapëve, çdo gjë e lidhin me paranë, thotë zonja në fjalë, dhe ata i shikojnë njerezit si tufa parash ndaj beni kujdes se ndoshta per nje dhimbje koke ju ikin 10 mijë euro.

Merrni gjithmone mendim te dyte apo te trete kur eshte fjala per specialistet ne Shqiperi/shqiptari.net


Comments

9 responses to “‘Kasapët’ shqiptarë i thanë se duhet të operohet, kur shkoi në Itali, doktori italian i tregon të vërtetën”

 1. Wow, superb blog layout! How lengthy have
  you ever been running a blog for? you make blogging look easy.
  The entire look of your site is magnificent, let
  alone the content! You can see similar here sklep internetowy

 2. I think this is among the such a lot vital information for me.

  And i am glad reading your article. But want to observation on some common things,
  The web site taste is wonderful, the articles is in point of fact nice : D.
  Excellent process, cheers I saw similar here: E-commerce

 3. It’s very interesting! If you need help, look here: ARA Agency

 4. It’s very interesting! If you need help, look here: ARA Agency

 5. Howdy! Do you know if they make any plugins to assist with Search Engine Optimization? I’m trying to
  get my site to rank for some targeted keywords but I’m not seeing very good gains.
  If you know of any please share. Cheers! You can read similar article here:
  Scrapebox AA List

 6. Hey there! Do you know if they make any plugins to help with SEO?
  I’m trying to get my website to rank for some targeted keywords
  but I’m not seeing very good gains. If you know of any please
  share. Appreciate it! You can read similar blog here: GSA List

 7. Wow, wonderful weblog format! How lengthy have you been running a
  blog for? you make blogging look easy. The full glance of your site is fantastic,
  let alone the content! You can see similar here sklep online

 8. Hello! Do you know if they make any plugins to help with SEO?
  I’m trying to get my website to rank for some targeted
  keywords but I’m not seeing very good gains. If you know of any please share.
  Thanks! You can read similar blog here: Escape room list

 9. I have been surfing online greater than 3 hours lately, but I by no means found any attention-grabbing article like yours. It’s pretty worth sufficient for me. In my view, if all web owners and bloggers made excellent content material as you did, the net might be a lot more useful than ever before!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *