Kaq vite bashke! cfare lidhje ke me Behar Meran, a ke vajzen me te apo? Përgjigjet hapur fare Rita Lati…

Dy aktoret e humorit Rita Lati dhe Behar Mera gjithmone jane pare bashke ne role te shumta dhe gjithmone ka pasur thashetheme se mes tyre ka ndonje lidhje.

Miqesia mes aktoreve ndoshta ka bere qe edhe pjeset e shumta te humorit te jene tejet te arrira e te ngelen gjate ne memorien e shqiptareve.

Rita Lati ishte e ftuar ne emisionin ‘Why Not’ te Roza Latit dhe aty e bija kerkon prej saj te tregoje mbi kete marredhenie.
Mirepo Cekja dhe Behari kane qene gjithmone 2 aktore te medhenje qe kane shoqeruar humorin shqiptar ne kohen e Rites.

Ja cfare thote ajo ne studio para se bijes:
“Behar Mera dhe Cekja janë artistë të mëdhenj. Behari është shok, ne nga Vlora themi vëllai që ka familje të mrekullueshme.

Është bërë gjysh nga të dyja, dhe Iva dhe Edra.Jam shumë e lumtur për atë familje që më ka mbështetur, për Besën, zonjën e Beharit.
Falë saj ka funksionuar dyshja jonë. Kemi qenë në La Spezia në Itali dhe Besa vinte shpesh me ne në koncerte, ashtu sic unë merrja shokun tim.

Ishin të hapura gjërat mes nesh, përtej njerëzve që na shihnin. Shoku im, dobësi të madhe ka Beharin. Nejse, këto janë gjëra mes nesh.
Na presin ata të shoqatës, ne artistët. Mbrapa ishte Besa, gruaja e Beharit. Ua Rita, ua Behari! Aman çfarë çifti jeni, sa të mirë jeni, ziheni ndonjëherë?

Unë i them Besa është gruaja e Beharit. Ata ua sa të mirë, vdeksha, sa fëmijë keni? E zeza. Ai shoku im ma bënte që mos e caj kokën. Besa qeshte, mos u shqetëso”, zbuloi Rita.Ketu shuhet edhe pak kuriziteti i shqiptareve mbi disa pikepyetje tipike per thashetheme.


Comments

6 responses to “Kaq vite bashke! cfare lidhje ke me Behar Meran, a ke vajzen me te apo? Përgjigjet hapur fare Rita Lati…”

 1. Wow, awesome blog format! How long have you ever been running a
  blog for? you make blogging glance easy. The entire look of
  your site is fantastic, let alone the content! You can see similar here dobry sklep

 2. Way cool! Some extremely valid points! I appreciate you writing this post and also the rest of the website is also really good.
  I saw similar here: Sklep online

 3. Right now it sounds like BlogEngine is the best blogging platform out there right now.
  (from what I’ve read) Is that what you’re using on your blog?
  I saw similar here: Dobry sklep

 4. For latest information you have to pay a visit the web and on the web I found
  this web site as a most excellent web page for most up-to-date updates.
  I saw similar here: Ecommerce

 5. It’s very interesting! If you need help, look here: ARA Agency

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *