Ka 20 Vite Që Jeton Me Vjehrrën, Eni Çobani Tregon Zënkat: Ju Mos Kujtoni Se…

Juristja e njohur dhe shumë e dashur për publikun, Eni Çobani ka qen; e ftuar në “Soiree”, ku gjatë emisionit ka folur për marrëdhënien e saj me vjehrrën. Eni ka treguar se jeton prej 20 vitesh me prindërit e bashkëshortit dhe nuk i janë bërë kurrë barrë.

“Unë jam nënë e një djali. Jam shumë krenare për atë djalë që kam bërë. Kush nuk është sot krenar për fëmijët e tij. Sot dua t’i them prindërve të bashkëshortit tim që kanë qenë një ndihmë e jashtëzakonshme. Unë jam një grua që kam jetuar 20 vite me prindërit e bashkëshortit. Unë jetoj në një familje me ta. Nuk më janë rënduar kurrë”, u shpreh Eni.

E pyetur nëse ka shkëmbyer ndonjëherë llafe me vjehrrën, juristja u përgjigj: “Po sigurisht, po ti këmben fjalë me veten, jo me vjehrrën, vjehrrin. Por ata kanë qenë gjyshër të jashtëzakonshëm për djalin tim dhe unë jam shumë e lumtur që djalit i dhashë atij mundësinë të jetonte pranë tyre”.


Comments

One response to “Ka 20 Vite Që Jeton Me Vjehrrën, Eni Çobani Tregon Zënkat: Ju Mos Kujtoni Se…”

  1. Wow, superb blog structure! How long have you ever been running a
    blog for? you make running a blog glance easy. The entire look of your site is magnificent,
    as well as the content material! You can see similar here sklep internetowy

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *