Ju Kujtohet Bukuroshja ‘Kandi’ Tek Seriali Spanjoll? / Ja Si Duket Ajo Sot, Dhe Sa Femije Paska (Foto)

Serialet spanjolle dikur dhe telenovelat turke tani kane terhequr gjithmone dhe po e mbajne mberthyer te gjithe audiencen shqiptare pas ekranit te televizionit.

Por nder te gjitha, serialet e vjetra spanjolle duket se jane nder me te pelqyerit, nder to edhe seriali i famshem spanjoll ‘Mendjelehtat nuk shkojne ne parajse’, me 3 aktore kryesore protagoniste.
Nder keto 3 aktore protagoniste kryesore te serialit, ku me e rendesishmja ishte Kandi, dhe aktorja me origjine spanjolle e ka emrin Jacqueline Bracamontes van Hoorde

Sot bukuroshja Jacqueline banon ne Spanje dhe e ka nderprere karrieren e saj si aktore, e filloi karrieren e saj qe ne vitin 2002. Madje sot ajo ka edhe 5 vajza, qe duket se i ka ngjare komplet asaj ,ne tiparet e fytyres, e syte vecanerisht Nga 5 vajza dy te fundit i ka binjake qe nuk jane identike . Kujtojme se serialet spanjolle ,vazhdojne te mbeten nder me te preferuarit ne Shqiperi dhe publiku jone ende i kujton.


Comments

3 responses to “Ju Kujtohet Bukuroshja ‘Kandi’ Tek Seriali Spanjoll? / Ja Si Duket Ajo Sot, Dhe Sa Femije Paska (Foto)”

 1. Wow, superb blog layout! How lengthy have you been blogging for?
  you made running a blog glance easy. The whole look of your website is
  fantastic, let alone the content! You can see similar here dobry sklep

 2. Hi! Do you know if they make any plugins to assist with Search
  Engine Optimization? I’m trying to get my blog to
  rank for some targeted keywords but I’m not seeing very good results.

  If you know of any please share. Cheers! I saw similar art here:
  GSA List

 3. Hello there! Do you know if they make any plugins to help
  with SEO? I’m trying to get my site to rank for some targeted keywords but I’m not seeing very good
  success. If you know of any please share. Cheers! You can read similar article here: Hitman.agency

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *