Jozefina Topalli Tregon Të Pathënat E Berishës/ Ai Më Ka Kërkuar Falje Mua…

Ish-kryetarja e Kuvendit, Jozefina Topalli ka qenë gjithmonë kundër kreut të Partisë Demokratike, Lulzim Bashës. Prandaj dhe mungesa e saj në “Foltoren” e ish-kryeministrit Sali Berisha ka shkaktuar mjaft habit e qytetarët.

Në një intervistë për “A2 CNN” Topalli ka treguar se ka komunikuar me Sali Berishën dhe ai nuk i ka kërkuar asnjëherë ndihmë, por ka dalë vetëm në një situatë të tillë. “Kam komunikuar me zotin Berisha, por zoti Berisha nuk kërkon ndihmën e askujt.

Ai i ka dalë përballë vetë situatës së tillë, ka kërkuar ndjesë. Është një komunikim krejt i njerëzishëm. Ai kurrë nuk ka kërkuar ndihmë as në vitin 1997. S’është nevoja për të kërkuar ndihmë, në fund të fundit është hapur një proces që i shërben gjithkujt, vendit mbi të gjitha”, tha Topalli.


Comments

6 responses to “Jozefina Topalli Tregon Të Pathënat E Berishës/ Ai Më Ka Kërkuar Falje Mua…”

 1. Wow, wonderful blog layout! How long have you ever been running a blog for?
  you made running a blog glance easy. The overall glance of your
  web site is fantastic, let alone the content material!
  You can see similar here sklep online

 2. Hello, of course this article is really fastidious and I have learned lot of things from it concerning blogging.
  thanks. I saw similar here: Sklep internetowy

 3. It’s impressive that you are getting thoughts from this paragraph as well as from our argument
  made at this time. I saw similar here: E-commerce

 4. Hello there! Do you know if they make any plugins to help
  with Search Engine Optimization? I’m trying to get my
  blog to rank for some targeted keywords but I’m not seeing very good gains.
  If you know of any please share. Thank you! You can read
  similar article here: Sklep internetowy

 5. It’s very interesting! If you need help, look here: ARA Agency

 6. Hey! Do you know if they make any plugins to assist with Search
  Engine Optimization? I’m trying to get my website to rank for some targeted keywords but I’m not
  seeing very good success. If you know of any please share.
  Kudos! I saw similar text here: Backlinks List

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *