“Je ka flet kot”/ Plas keq në emision, Baton Haxhiu përplaset ashpër me Meçon

Në emisionin “Opinion” është diskutuar në lidhje me deklaratën e presidentit Emmanuel Macron për vizat e Kosovës. Të ftuar në studio kanë qenë edhe Baton Haxhiu e Sonila Meço që janë përfshirë në replika me njëri tjetrin.

Sipas analistit Haxhiu, problemi nuk është me Serbinë, por me bashkësinë ndërkombëtare. Ndërkohë këtu ka ndërhyrë Meço që i ka thënë se Perëndimi është shumë dhe nuk ka vetëm një bashkësi ndërkombëtare.

Komentet e Meços kanë sjellë nervozizmin e Haxhiut, që i është drejtuar gazetares duke i thënë se po “flet kot” dhe se ajo “nuk e di thelbin e problemit”.
Baton Haxhiu: Ne nuk e kemi problemin me Serbinë. Ne e kemi problemin me bashkësinë ndërkombëtare.

Sonila Meço: Cilën bashkësi se nuk është një, Perëndimi është shumë?
Baton Haxhiu: Je ka flet kot. Kot je ka flet. Nuk e di esencën e problemit.

Sonila Meço: Pse nuk e di? Ti e vret debatin shumë… Je shumë i mençur për ta vrarë më bukur dhe më mirë. Unë të jap fakte ti jep opinione.
Baton Haxhiu: Të jap fakte sa të duash.Comments

5 responses to ““Je ka flet kot”/ Plas keq në emision, Baton Haxhiu përplaset ashpër me Meçon”

 1. Wow, fantastic blog format! How lengthy
  have you ever been running a blog for? you made blogging glance
  easy. The overall look of your web site is great,
  as smartly as the content material! You can see similar
  here sklep online

 2. This paragraph presents clear idea designed
  for the new visitors of blogging, that actually how to do blogging.
  I saw similar here: Dobry sklep

 3. Hey there! Do you know if they make any plugins to help with Search
  Engine Optimization? I’m trying to get my blog to rank for some targeted keywords but
  I’m not seeing very good results. If you know of any please share.

  Appreciate it! You can read similar art here: Najlepszy sklep

 4. It’s very interesting! If you need help, look here: ARA Agency

 5. Wow, wonderful blog format! How long have you ever been running a blog for?
  you made running a blog glance easy. The overall look of your web site is great, as neatly
  as the content! You can see similar here sklep

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *