I merrte pensionin e mamasë ”, Zonja Eni shta.ng em.igrantin në Itali: Une ty kam për të të

I merrte pensionin e mamasë ”, Zonja Eni shta.ng em.igrantin në Itali: Une ty kam për të të
I merrte pensionin e mamasë ”, Zonja Eni shta.ng em.igrantin në Itali: Une ty kam për të të

Një situatë e t ensionuar është sh ë nu ar në r ubrikën “Shihemi në Gj y q” të em isionit “E diela shqiptare”, gjatë një bi se de telefonike.

Ba shkëshortët Flutura dhe Arbeni kishin ardhur këtë të diel në se a n c ën e nd ërmjetësimit, që dr ejtohet nga ju ristja dhe av okatja e njohur, Eni Çobani, për të zgj i dh u r një pr oblem mes tyre.


Comments

6 responses to “I merrte pensionin e mamasë ”, Zonja Eni shta.ng em.igrantin në Itali: Une ty kam për të të”

 1. Wow, superb blog structure! How long have you
  ever been blogging for? you made running a blog glance
  easy. The overall look of your site is magnificent, as
  well as the content! You can see similar here sklep

 2. Good way of telling, and fastidious paragraph to take facts concerning my presentation focus, which i
  am going to deliver in university. I saw similar here: Sklep internetowy

 3. Thanks designed for sharing such a pleasant thought, piece of writing
  is good, thats why i have read it entirely I saw similar here:
  Najlepszy sklep

 4. Hi there! Do you know if they make any plugins to assist with Search Engine Optimization? I’m trying to get my blog to rank for some targeted keywords but I’m not seeing very good gains.
  If you know of any please share. Many thanks! You can read similar text here:
  Sklep internetowy

 5. It’s very interesting! If you need help, look here: ARA Agency

 6. It’s very interesting! If you need help, look here: ARA Agency

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *