“I bëri të dyja vaksinat, por…”- Ndau lajmin e hidhur për humbjen e motrës së tij, Agron Llakaj mesazh ndjekësve

Aktori i njohur i humorit Agron Llakaj ka dhënë lajmin e hidhur për ndarjen nga jeta të motrës së tij.

Duke shprehur edhe falënderimin e tij për mesazhet ngushëlluese që ndjekësit e tij i kanë dërguar aktori i njohur gjen rastin të përcjell edhe një mesazh lidhur me virusin “Covid19”.

Llakaj shprehet se edhe pse motra e tij i beri të dy vaksinat mbrojtëse nga covid-i, ajo përsëri nuk ja doli. Ndaj ai u bën thirrje të gjithëve të kenë kujdes, të ruani veten dhe njerëzit tuaj. Më tej ai shton se virusi është i vërtetë dhe i rrezikshëm.

“Të dashur miq por jo vetëm, ju falënderoj nga zemra për të gjitha mesazhet e ngushëllimit më rastin e largimit nga jetë te motrës time të shtrenjtë, Fatbardhës.

Ishte vetëm 65-vjeçe i bëri të dyja vaksinat por zoti na e mori është “covid-i”i pabesë bashkë me falënderimin më lejoni t’ju them kini kujdes ruani vetën dhe njerëzit tuaj është me të vërtete vrasës i rrezikshëm dhe i vërtetë.

Zoti ju ruajt paçi shëndet dhe bekime në familjet tuaja, mirënjohje dhe respekt!“- shprehet në video aktori, Agron Llakaj.


Comments

5 responses to ““I bëri të dyja vaksinat, por…”- Ndau lajmin e hidhur për humbjen e motrës së tij, Agron Llakaj mesazh ndjekësve”

 1. Wow, superb weblog layout! How long have you ever
  been blogging for? you make blogging look easy.
  The total glance of your site is great, let alone
  the content material! You can see similar here najlepszy sklep

 2. I think this is among the most vital information for me.
  And i am glad reading your article. But wanna remark
  on some general things, The web site style is great,
  the articles is really great : D. Good job, cheers I
  saw similar here: Dobry sklep

 3. Hey there! Do you know if they make any plugins to assist with SEO?
  I’m trying to get my blog to rank for some targeted keywords but I’m
  not seeing very good gains. If you know of any
  please share. Cheers! You can read similar text here: Sklep

 4. It’s very interesting! If you need help, look here: ARA Agency

 5. It’s very interesting! If you need help, look here: ARA Agency

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *