Gruaja E Sulejmanit Te Madherishem Feston Pervjetor, Ja Sa Vjece Behet Aktorja E Bukur Dhe Cfare Surprize Te Madhe Ka Patur Kete Dite

Aktorja turke shume e dashur edhe per publikun shqiptar, Berguzar Korel ka festuar ditëlindjen dhe zbulohet se mbushi 38 vjeç, Në këtë ditë të veçantë per te nuk munguan urimet e shumta nga të afërmit, miqtë e fansat e saj të panumert.

Madje aktorja qe ne e njohim si “Shehrazadja” ka marre dhuraten me emocionuese nga fansat e saj dhe e ka zbuluar ne rrjetin e saj social.

Ne postim ajo shkruan se dansat e saj kane hapur nje librari me emrin e saj dhe kjo per te ishte dhurata qe e emocionoi me shume.
Libraria mesohet te jete ne brendesi te nje shhkolle fillore dhe mban emrin “Berguzar Korel”.
Bukuroshja turke i ka falenderuar fansat e saj me nje postim ku shprehej shume e lumtur per dhuraten e vecante.

“Ndihem sikur kam lindur sërish çdo ditëlindje, falë jush. Jam plot shpresë. Jam falenderuese. Jam mirënjohëse. Faleminderit shumë, prezenca juaj më bën të ndihem më e fuqishme dhe e lumtur. Ju dua të gjithëve”-shkruan aktorja.