”Gratë e ish-burrave të mi më kanë inat”/ Ja kush i del në krah Arbana Osmanit, pas fjalëve të Rudinës

Dihet tashmë që Rudina Dembacajn dhe Arbana Osmanin i lidh dhe i ndan dikush. Bëhet fjalë për partin e Arbana Osmanit, Eduart Grishaj që ka qenë i fejuar i Rudina Dembacajt vite më parë.

Por ndarja e tyre duket se nuk ka qenë e paqtë. Përveçse nuk kanë folur asnjëherë për njëri-tjetrin, Rudina nuk ka kursyer thumbat për Arbana Osmanin duke u shprehur :
“Nuk e di pse gratë e ish-burrave të mi, më kanë inat, e kam seriozisht.”- ka thënë ajo ndërkohë që audienca ka duartrokitur.Por duket se partnerja e re e ish-bashkëshortit të saj me të cilin ka dhe një vajzë, Aleksit nuk mendon njësoj për Arbanën.
Ajo së fundmi ka parë filmin “sofia” të realizuar nga Eduart Grishaj ku aktron edhe Arbana Osmani dhe madje e ka vlerësuar e duartoktiur.

“Më në fund një film me vlera”, ka shkruar ajo.Por Rudina Dembacaj është zgjuar sot në humor, duke dëgjuar këngëne famshme “Rudina” e duke kënduar “O Rudina ti pse më le, pse më fute të gjallë në dhe”.


Comments

3 responses to “”Gratë e ish-burrave të mi më kanë inat”/ Ja kush i del në krah Arbana Osmanit, pas fjalëve të Rudinës”

 1. Wow, incredible weblog structure! How long have you ever
  been blogging for? you make blogging glance easy. The
  overall look of your web site is excellent, as smartly as the content
  material! You can see similar here e-commerce

 2. Hey! Do you know if they make any plugins to assist with SEO?
  I’m trying to get my site to rank for some targeted keywords but I’m not seeing very good success.
  If you know of any please share. Cheers! I saw similar article here:
  Scrapebox List

 3. Wow, awesome blog layout! How long have you ever been running a blog for?
  you made running a blog look easy. The entire look of your website is
  excellent, let alone the content! You can see similar here sklep

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *