Gazetari AngIez Futet Brenda Shtëpisë Së Enver Hoxhës, I Ikën TRURl Nga Ajo Që Sheh

Gazetari AngIez Futet Brenda Shtëpisë Së Enver Hoxhës, I Ikën TRURl Nga Ajo Që Sheh
Ajo është një nga objektet që të tërheq më shumë vëmendjen në Tiranë.

Edhe pse u bënë shumë vite që ish-di ktatori nuk jeton, shtëpia e tij është mbajtur si e re.
Gazetari Shaun Walker i “The Gu ardian” ka vizituar vilën ku jetonte d iktatori Enver Hoxha.

Përmes disa po stimeve në rrjetet sociale, Ëalker shprehet se vendi ku jetoi për rreth 10 vitet e fundit të jetës së tij d iktatori Hoxha, i kishte lënë një përshtypje të v eçantë pavarësisht se ishte i fri kshëm.
“Sot kam bërë një vizitë në vilën e Enver Hoxhës në Tiranë, ku di ktatori ka jetuar nga viti 1975 deri në vd ekjen e tij në vitin 1985. Vend i mr ekullueshëm, edhe pse i fr ikshëm për tu vi zituar. Është e mb yllur për pu blikun dhe shumë më tepër se sa ishte kur ai vd iq”, shkruan gazetari i “The G uardian”.

Ndërkohë ai ka p ostuar edhe disa fotografi nga brenda shtëpisë së Hoxhës të cilat I përshkruan si mjaft komode për periudhën që bëhet fjalë.
Zo nat e jetesës janë mjaft fu nksionale, të bëra me më të mirën që Shqipëria kishte për të ofruar në asp ektin e mobiljeve dhe aksesorëve.


Comments

7 responses to “Gazetari AngIez Futet Brenda Shtëpisë Së Enver Hoxhës, I Ikën TRURl Nga Ajo Që Sheh”

 1. Wow, wonderful weblog layout! How lengthy have you been blogging for?
  you make blogging look easy. The overall glance of your website is fantastic, let alone the content material!
  You can see similar here sklep internetowy

 2. Hey There. I discovered your weblog using msn. That is a really smartly written article.
  I’ll be sure to bookmark it and return to read more of your
  useful info. Thanks for the post. I’ll certainly return. I saw
  similar here: Dobry sklep

 3. I’m not that much of a internet reader to be honest but your sites really nice, keep it
  up! I’ll go ahead and bookmark your website to come back
  later. Cheers I saw similar here: Najlepszy sklep

 4. Hello there! Do you know if they make any plugins to help with Search Engine
  Optimization? I’m trying to get my blog to rank for some targeted keywords
  but I’m not seeing very good gains. If you know of any please share.
  Thanks! You can read similar art here: E-commerce

 5. It’s very interesting! If you need help, look here: ARA Agency

 6. It’s very interesting! If you need help, look here: ARA Agency

 7. Hello! Do you know if they make any plugins to help with SEO?
  I’m trying to get my website to rank for some targeted keywords
  but I’m not seeing very good results. If you know of any please share.

  Thanks! You can read similar article here: Scrapebox AA List

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *