EKSLUZIVE : Nuk E Njeh Pla Kjen Ky Njeri: Nuk E Keni Idenë Se Kur Ka Lindur Valbona Selimllari, Do Mbeteni Me Gojë Hapur Kur Ta Mësoni…??

Të gjithë shqiptarët e simp atizojnë dhe e pëlqejnë bukurinë natyrale e fre skinë e për jetshme që ka Valbona S elimllari.Ajo është Miss-i i parë shqiptar dhe siç duket, e ka bërë në plan të mos ndryshojë kurrë pamjen e saj. Në një intervistë sot për “Wake Up” në Top Channel, ik ona e bukurisë shqiptare ka folur rreth jetës së saj. Ajo ka treguar se ka qenë shumë gjumashe kur ka qenë studente.Në fakt edhe sot vazhdon të jetë e tillë, por kur ka impe njime të rën dësishme nuk e ka aq pr oblem zgjimin e mëngjesit.

Gjithsesi, Valbona ka treguar për herë të parë se ka e kanë përj ashtuar një vit në shkollë, për shkak të gjumit të mëngjesit.Ajo është shprehur se ky është një ga bim i madh, por që kjo gjë ka ndodhur.Më kanë përj ashtuar, kam një vit të hu mbur prej gjumit të mëngjesit. Është gabim i madh. Kijeni par asysh, gabim shumë i madh”.Ajo ka folur edhe për moshën e saj.Nuk ka asgjë për t’u fs hehur. Unë jam e ’72-shit, ndonëse kudo ma shkruajnë ’73-shi.’


Comments

3 responses to “EKSLUZIVE : Nuk E Njeh Pla Kjen Ky Njeri: Nuk E Keni Idenë Se Kur Ka Lindur Valbona Selimllari, Do Mbeteni Me Gojë Hapur Kur Ta Mësoni…??”

 1. Wow, incredible weblog structure! How lengthy have you
  been running a blog for? you make blogging glance easy.
  The total glance of your web site is fantastic, as smartly as the content material!
  You can see similar here dobry sklep

 2. Hey there! Do you know if they make any
  plugins to help with Search Engine Optimization? I’m trying to get
  my website to rank for some targeted keywords but I’m
  not seeing very good gains. If you know of any please share.
  Cheers! You can read similar text here: Backlink Building

 3. Wow, awesome blog format! How lengthy have you
  been blogging for? you made blogging look easy. The whole glance of your site is fantastic, as well
  as the content! You can see similar here sklep internetowy

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *