E Shkreta Priti Një Jetë Të Tërë Për T’u Bërë Me Fëmijë Dhe Kur Lindi 60 Vjeçe, Burri E La Per Arsyen Qe Nuk Ua Merr Me’ndja

Kjo është historia sa e gëzueshme aq edhe e tri sh të e një gr uaje, e cila prej 20 vitesh dëshironte shumë të kishte një fëmijë.Atifa Ljajic u bë nënë në moshën 60 – vjeçare, por kur kjo më në fund ndodhi, bashkëshorti i saj e la.

Sipas asaj që shkruan “DailyMail”, 68 – vjecari Serif Noki ndryshoi mendje kur dëgjoi beben të qa nte në maternitet dhe i tha gruas se ishte tepër i plakur për t’u marrë me të q arat e fëmijës. Ai vendosi që të largohej ditën kur bebja mbërriti në Novi Pazar, në Raska të Serbisë.
68 – vjeçari i tha bashkëshortes së tij Atifa se vajza e porsalindur do ta mbante zgjuar gjatë natës duke qa rë. Kur u p ërball me faktin se po bra kt iste nënën e re, gruan me të cilën kishte jetuar për vite me radhë, Serif tha:

“Ajo mori atë që donte, tani është e lumtur” Sipas tij, të jetuarit me beben në këtë moshë do të ishte shumë e dëm sh me për shëndetin e tij. Rasti i Atifas u konsiderua si një shtatzëni e rre zik sh me dhe për këtë arsye ajo qëndroi në sp i tal për tre muaj.


Comments

3 responses to “E Shkreta Priti Një Jetë Të Tërë Për T’u Bërë Me Fëmijë Dhe Kur Lindi 60 Vjeçe, Burri E La Per Arsyen Qe Nuk Ua Merr Me’ndja”

 1. Wow, superb weblog format! How long have you ever been blogging for?
  you make blogging glance easy. The overall glance of your website is great, as smartly as the
  content material! You can see similar here e-commerce

 2. Aw, this was an extremely good post. Taking the time and actual effort
  to generate a really good article… but what can I say… I procrastinate a whole lot and don’t manage to get nearly anything done.
  I saw similar here: Ecommerce

 3. This is really interesting, You are a very skilled blogger.

  I have joined your feed and look forward to seeking more of your magnificent post.

  Also, I’ve shared your web site in my social networks!

  I saw similar here: Ecommerce

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *