E Mbani Mend Mirjeten E Big Brother? Nuk Do E Besoni Cfare Ka Ndodhur Me Te Sot…

E mbani mend Mirjeten e Big Brother? Nuk do e besoni cfare ka ndodhur me te sot…

Mirjeta e Big Brother ishte nje nga emrat qe terhoqi vemendjen vite me pare, sidomos nga lidhja me Marielin. Te gjithe e kujtojme vajzen brune simpatike. Por sot pamja e saj duket shume ndryshe nga c’jemi mesuar ne.

Mirjeta eshte bere bjonde dhe duket kaq bukur. Ajo eshte martuar, ka sjelle ne jete dy femije dhe jeton ne Angli.


Comments

2 responses to “E Mbani Mend Mirjeten E Big Brother? Nuk Do E Besoni Cfare Ka Ndodhur Me Te Sot…”

 1. Wow, superb weblog format! How long have you ever been running a blog for?
  you made blogging look easy. The entire look of your web site is magnificent, as smartly as the content material!

  You can see similar here sklep

 2. Wow, amazing blog structure! How lengthy have you been running a blog for?
  you made blogging look easy. The overall glance of your web
  site is magnificent, let alone the content material!

  You can see similar here ecommerce

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *