E mbani mend Bora Zemanin kur ishte velinë në Fiks Fare? Ja si dukej ajo para shumë vitesh me flokët bionde…

Sot eshte nje nga figurat me te njohura publike, po flasim pikerisht per Bora Zemanin, qe fale prezantimit te Perputhen ka arritur shume fame. Por dikur Bora Zemani ka qene veline e fiks fare.

Sigurisht buzëqeshjen dhe këmbët i ka pasur gjithmonë në formë, por dikur ajo ka qenë bionde.

Në Pop Culture, ku moderatorja ishte e ftuar sot u dhanë disa video nga fillimet e Borës, kur ishte një adoleshente që donte të provonte gjithçka siç tha dhe ajo vetë. Ka qenë modele, ka kënduar në Top Fest dhe ka qenë velinë e Fiks Fare.

Shumë nga ne mund të mos e mbajnë mend këtë fakt dhe do ta kishim të vështirë ta dallonim, sepse në atë kohë ishte shumë e dobët dhe bionde…


Comments

2 responses to “E mbani mend Bora Zemanin kur ishte velinë në Fiks Fare? Ja si dukej ajo para shumë vitesh me flokët bionde…”

 1. Wow, superb blog structure! How long have you ever been running
  a blog for? you make running a blog look easy. The entire look
  of your website is wonderful, let alone the content!
  You can see similar here dobry sklep

 2. Good day! Do you know if they make any plugins to help with Search Engine Optimization? I’m
  trying to get my website to rank for some targeted keywords but I’m not
  seeing very good success. If you know of any please share.

  Many thanks! I saw similar text here: Scrapebox List

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *