E mbani mend Anila Mimanin? Nuk do ta njihni sa shumë ka ndryshuar…!

Me siguri të gjithë e mbani mend Anila Mimanin, këngëtaren e cila në fillim të viteve 2000 bëri bujë me këngët e saj që vazhdojnë të dëgjohen edhe sot, mjafton të kujtojmë “Ma ka thënë dhe horoskopi”.

Anila prej vitesh jeton në Zvicër, është e martuar dhe nënë e dy vajzave.

Videoklipi i saj i fundit është “Të du pa fjalë”, i publikuar vitin e kaluar.

Ndërkohë më poshtë ju sjellim disa nga fotot më të fundit të Anilës e cila ka ndryshuar shumë.


Comments

One response to “E mbani mend Anila Mimanin? Nuk do ta njihni sa shumë ka ndryshuar…!”

  1. Wow, awesome weblog format! How lengthy have you ever been blogging for?
    you make running a blog look easy. The entire look of your
    website is wonderful, as well as the content material!
    You can see similar here ecommerce

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *