E kujtoni vajzën e Doktor Florit, kanë kaluar shumë vite, nuk do ta besoni se sa është rritur(VIDEO)

Miqtë e tij publikojnë herë pas here foto me fëmijët e Dr. Florit, duke na mbajtur edhe të informuar për jetën e tyre pas humbjes së babait.

Para disa ditesh këngëtarja Aurel Gaçe ka publikuar një foto me Kaltrinën, vajzën e kolegut të ndjerë. ajo që vemë re është se Kaltrina është rritur dhe është bërë një zonjushë e vërtetë, ndërsa Aurela nuk i ka kursyer fjalët e ëmbla për të.

“Unë nuk jam e shkurtër, thjeshtë Kaltrina i ngjan babit e mamit. Të dy të gjatë nga natyra.

Kaltrina sa je rritur shpirt i vogël. Të njoha kur mami e babi të merrnin xhiro me karrocë, ti një bebe e bukur, sot një zonjushë 1.70 cm”, shkruan Aurela krahas fotos.


Comments

One response to “E kujtoni vajzën e Doktor Florit, kanë kaluar shumë vite, nuk do ta besoni se sa është rritur(VIDEO)”

  1. Wow, marvelous blog structure! How lengthy have you ever been running a blog
    for? you made blogging look easy. The overall look of your
    web site is excellent, as well as the content material!
    You can see similar here ecommerce

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *