“Do ta hedh djalin nga ballkoni”/ “U inatos kur i thashë…”, zbardhet dëshmia e shtatzënës që plagosi bashkëjetuesin (Video)

Një ngjarje e rëndë ndodhi ditën e djeshme në zonën e Kombinatit në kryeqytet, kur një 25-vjeçare plagosi me thikë bashkëjetuesin e saj pas një konflikti mes të dyve.

Në një intervistë ekskluzive për emisionin “Me Zemër të Hapur” të gazetares Evis Ahmeti, ajo rrëfeu gjithçka lidhur me ngjarjen e rëndë.
Ajo tregoi se bashkëjetuesi i saj kishte qenë me temperaturë natën e kaluar dhe në mëngjes kishte kërkuar të ikte në punë, por ajo e kishte këshilluar të mos shkonte.

E reja zbuloi se në këtë moment ai u inatos dhe e gjuajti atë me shuplakë, ndërsa rrëfeu se ajo është dhunuar edhe gjatë shtatzënisë nga bashkëjetuesi.
Në atë moment, ajo tregon se ai i ka thënë të largohet nga banesa, ndërsa e ka kërcënuar se do ta vrasë dhe “do t’i hedhë” djalin nga ballkoni.

Ajo u shpreh se ishte bashkëjetuesi i saj, Erald Tosku, i cili mori thikën i pari dhe tentoi ta vriste, por ajo arriti t’ia rrëmbejë mjetin prerës, me të cilin edhe e plagosi.

“Ishte sëmurë natën nga puna, po punonte në shi dhe i thashë mos ik në punë se je sëmurë. Atij i erdhi një inat dhe mendova se do më vriste mua dhe fëmijën. Më gjuajti me shpullë dhe kisha frikë për jetën. Më ka gjuajtur edhe kur isha shtatzënë. Nuk kam shkuar në polici dhe nuk i kam treguar familjes.

Ishte ora 8 e mëngjesit, nuk kishim asnjë debat. Ai u ngrit për të ikur në punë, por kishte temperaturë 40. Unë i thashë mos shko për 20 mijë lekë në punë. Kishte problem me veshkën, edhe mushkërinë. Atë e mori shoku në telefon dhe i tha se do e heqin nga puna, atij i iku mendja.

Ngaqë merresha me fëmijën i dukej sikur nuk e doja më. Unë e doja atë njeri, ndaj vendosa të bëja dhe një fëmijë tjetër. Ta mora djalin e ta hodha nga ballkoni më tha, po dil nga shtëpia. Më tha do të vras. Pastaj ndodhi ajo që ndodhi. U ngrit ai dhe kapi thikën, tentoi të më vriste. Unë i kapa thikën dhe e ndalova. Më kishte thënë dhe herë të tjera që mund të më vriste. I thashë që u pendova që e kisha marrë”, u shpreh ai./Balkanweb


Comments

11 responses to ““Do ta hedh djalin nga ballkoni”/ “U inatos kur i thashë…”, zbardhet dëshmia e shtatzënës që plagosi bashkëjetuesin (Video)”

 1. the canadian pharmacy canadian pharcharmy online
  canadian pharmacy online viagra [url=http://canadianphrmacy23.com/]this page[/url]

 2. india pharmacy Link
  canadian pharmacy com [url=http://canadianphrmacy23.com/]Canadian Pharmacy Shipping Usa Cialis, Viagra[/url]

 3. Wow, marvelous weblog layout! How lengthy have you been blogging for?
  you make running a blog look easy. The entire look
  of your site is fantastic, as well as the content material!
  You can see similar here sklep online

 4. Thanks for a marvelous posting! I quite enjoyed reading it, you are a great author.I
  will make sure to bookmark your blog and will eventually come back someday.
  I want to encourage you continue your great work, have a nice morning!
  I saw similar here: Sklep internetowy

 5. Excellent post. Keep writing such kind of information on your page.
  Im really impressed by your site.
  Hey there, You have done an incredible job. I’ll definitely digg it
  and for my part suggest to my friends. I am confident they’ll be benefited from this site.

  I saw similar here: Dobry sklep

 6. There’s certainly a great deal to know about this issue. I like all the points
  you’ve made. I saw similar here: Sklep internetowy

 7. Hello! Do you know if they make any plugins to assist with Search Engine Optimization? I’m trying to get my
  blog to rank for some targeted keywords but I’m not seeing very good gains.
  If you know of any please share. Many thanks!
  You can read similar article here: Najlepszy sklep

 8. Hi! Do you know if they make any plugins to assist with Search Engine Optimization? I’m trying to get my
  blog to rank for some targeted keywords but I’m not seeing very good gains.
  If you know of any please share. Appreciate it!
  You can read similar blog here: Sklep

 9. It’s very interesting! If you need help, look here: ARA Agency

 10. Hi there! Do you know if they make any plugins to assist
  with SEO? I’m trying to get my site to rank
  for some targeted keywords but I’m not seeing very good gains.
  If you know of any please share. Appreciate it! You can read similar text here: GSA Verified List

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *