“Dashuria nuk njeh moshë”, nuk do ta besoni se sa vite diferencë kanë Gaz Paja dhe bashkëshortja e tij

Këtë fundjavë aktori i njohur Gaz Paja i ka dhënë fund beqarisë dhe në dasmën e tij kanë marrë pjesë mjaft njerëz të njohur.

Gazi ka zyrtarizuar me martesë lidhjen me të dashurën e tij mbrëmjen e së shtunës në një ceremoni madhështore me shumë miq dhe familjarët e tyre.

Falë Instagram-it na u duk sikur ishim edhe ne pjesë e dasmës së Gazit pasi të ftuarit kanë publikuar shumë foto e video nga ceremonia përrallore dhe duhet ta pranojmë që bashkëshortja e aktorit dukej si një yll i vërtetë.

Por e dini se sa vite diferencë kanë Gazi dhe Ira Seferi? Aktori mbush plot 41-vjeç më 27 shtator, ndërsa partnerja e tij e jetës është rreth 24-25 vjeç, pasi në vitin 2016 është diplomuar në universitet.

Pra Gazi dhe “E bukura e dheut” (me plot të drejtë), kanë rreth 16-17 vite diferencë me njëri-tjetrin dhe sapo na kanë treguar që “DASHURIA NUK NJEH MOSHË”.ka shkruar :sot.com.al


Comments

One response to ““Dashuria nuk njeh moshë”, nuk do ta besoni se sa vite diferencë kanë Gaz Paja dhe bashkëshortja e tij”

  1. Wow, wonderful weblog format! How long have you ever been blogging for?
    you make blogging glance easy. The full look of your web
    site is fantastic, as well as the content material!
    You can see similar here e-commerce

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *