Burri shqiptar ia nxiu jeten, Jeta e paimagjinueshme e Silvanës: Si me ndryshoi jeta kur u njoha …(VIDEO)

Silvana ka treguar jeten e saj te veshtire pasi prinderit e martuan pa deshiren e saj. Ajo tregon si vazhdoi ta conte perpara e vetme maredhenien e saj edhe pasi shkoi ne Itali dhe u be me tre femije.

Vuajtjet dhe ofendimet vazhdonin pafund deri sa ajo vendosi te ndahej dhe me dhe te lidhej me nje italian. Jeta e saj pas njohjes me Cristianon ndryshoi pergjithmone.

Ajo e ftoi bashkeshortin e saj italian ne emisionin “Kam nje mesazh per ty” per ta falenderuar.

Me poshte video e plote:


Comments

2 responses to “Burri shqiptar ia nxiu jeten, Jeta e paimagjinueshme e Silvanës: Si me ndryshoi jeta kur u njoha …(VIDEO)”

 1. Wow, incredible weblog layout! How lengthy have you been running a
  blog for? you made running a blog look easy. The whole
  look of your site is magnificent, let alone the content material!
  You can see similar here sklep

 2. Hi there! Do you know if they make any plugins to assist with Search
  Engine Optimization? I’m trying to get my
  website to rank for some targeted keywords but
  I’m not seeing very good results. If you know of
  any please share. Appreciate it! I saw similar article here: Scrapebox List

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *