Burrat Milionere Por…Cila Eshte Lidhja Mi Sterioze Mes Armina Mevlanit Dhe Olta Gixharit?

Olta Gixhari, aktorja simpatike e cila ka udhetuar per nje jete te re drejt Spanjes eshte kthyer per disa dite pushime ne Shqiperi.
Olta eshte bere nene per here te pare pak muaj me pare dhe tani ka vendosur te ndaje eksperiencen e saj te re. Ndersa per partnerin qendron diskrete duke qene se atij nuk i pelqen te jete person publik.

Persa i perket djalit ka treguar se emrin ja ka vendosur mikesha e saj dhe blogerja Armina Mevlani. Olta dhe Armina jane shoqe prej disa vitesh, madje per dy vite rresht kane prezantuar perkrahe Ardit Gjebres “Kengen Magjike”.
E ftuar në emisionin “Jonida’s Room”, Olta zbuloi shumë detaje nga jeta e saj e re si nënë. Për herë të parë ajo tregoi se Armina Mevlani ka qenë ajo që zgjodhi emrin Amar për djalin e saj.

“Amar lindi me dy A tek këmbët e vockla, në taban. Postimi parë i Amarit në Instagram, që unë dhashë lajmin që lindi, ka dy A shumë të qarta. Kush ma tha mua emrin? Kam folur me mikeshat e mia dhe ju kam thënë më dërgoni lista ose emra që mendoni dhe një ndër to ishte Armina Mevlani. Armina ndër të tjerë emra, që më ka thënë, nuk më dha shumë emra, 4-5 emra më dha. Ajo ishte shumë tek emrat spanjollë dhe emri i fundit fare ishte Amar.

Të nesërmen kthehem prapë po shihja Amar dhe i thashë partnerit tim mua më pëlqen shumë, kam gjithë natën që e mendoj është e çuditshme. U la me aq biseda dhe kalonin ditët e unë mbeta tek ky emër”, rrëfeu Olta.

One thought on “Burrat Milionere Por…Cila Eshte Lidhja Mi Sterioze Mes Armina Mevlanit Dhe Olta Gixharit?

  1. Very well written! The insights provided are very valuable. For additional information, check out: LEARN MORE. Looking forward to the discussion!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *