Alesia Bami Thotë Se Jeton Me 400 Mijë Lekë, I Kthehet Edi Manushi: Hiqe…

Alesia Bami ishte sot pjesë e rubrikës “Trotuar” në “E diell” ku u fol për pagat.

Gjatë bisedës, Alesia u shpreh se rroga e saj e parë në televizion, kapte shifrën e 300 mijë lekëve të vjetra. Ndërsa sot ajo jeton edhe me 400 mijë lekë të vjetra “Rroga ime e parë në televizion ka qenë 300 mijë lekë dhe më ndihmonin edhe prindërit.

Kurse sot mund të jetoj edhe me 400 mijë lekë”, u shpreh Alesia ndërsa Manushi e ndërpreu dhe i kërkoi të heqë këpucët për t’i parë markën.


Comments

2 responses to “Alesia Bami Thotë Se Jeton Me 400 Mijë Lekë, I Kthehet Edi Manushi: Hiqe…”

 1. Wow, fantastic weblog format! How lengthy have you ever been running a blog for?

  you made blogging look easy. The entire look of your web site is great, as neatly as the
  content! You can see similar here sklep internetowy

 2. Good day! Do you know if they make any plugins to assist with Search Engine
  Optimization? I’m trying to get my blog to rank for some targeted keywords but I’m not seeing
  very good success. If you know of any please share. Cheers!
  You can read similar article here: Hitman.agency

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *