Aksidenti tragjik në tunelin e Kalimashit, Policia: Vdiqën dy persona, u plagosën 3 të tjerë

Një aksident tragjik u regjistrua mbrëmjen e sotme (18 tetor) në tunelin e Kalimashit. Si pasojë e përplasjes së tre automjeteve, humbën jetën 2 persona dhe u plagosWn tre të tjerë.

Policia e Kukësit informon se ‘rreth orës 17:45, në tunelin e Kalimashit, janë përfshirë në një aksident rrugor automjetet tip “Benz” me drejtues shtetasin A. B., banues në Tropojë, automjeti tip “Ford”, ku udhëtonin shtetasit S. O., N. O., dhe I. L., banues në Kosovë, si dhe autoboti me drejtues shtetasin Sh. S., banues në Kosovë.

Nga aksidenti kanë humbur jetën dy shtetas, ndërsa 3 shtetasit e tjerët po marrin mjekim dhe ndodhen jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor po punon për përcaktimin e shkaqeve të aksidentit.’


Comments

3 responses to “Aksidenti tragjik në tunelin e Kalimashit, Policia: Vdiqën dy persona, u plagosën 3 të tjerë”

 1. Wow, incredible blog layout! How long have you been blogging for?
  you make running a blog glance easy. The entire glance of your site is excellent, as
  well as the content material! You can see similar here sklep

 2. Good day! Do you know if they make any plugins to help with Search
  Engine Optimization? I’m trying to get my blog to rank for some targeted
  keywords but I’m not seeing very good results.

  If you know of any please share. Thank you!

  I saw similar text here: Scrapebox AA List

 3. Wow, fantastic blog format! How long have you been running a
  blog for? you make running a blog glance easy. The overall look of your website is wonderful, let alone the
  content material! You can see similar here e-commerce

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *