Ai Është Biblili I Shqiptarve, Po Shikoni Sa Zonjë Të Bukur E Paska Gruan Bujar Qamili: Do Habiteni Se Ajo Ka Qenë…

Në shumë intervista të dhëna për mediat e ndryshme, këngëtari i mirënjohur shkodran Bujar Qamili ka rrëfyer se bashkëshortja e tij është xheloze.

Por i pyetur se cila është kolegia që ka zgjuar më shumë xhelozi tek ajo, Bujari është përgjigjur sinqerisht duke thënë emrin e këngëtares Eli Fara.
Duke dëgjuar për këto “skena” xhelozie të zonjës së këngëtarit, sigurisht që na është zgjuar kureshtja për të ditur diçka më shumë rreth saj. Së fundmi këngëtari është shfaqur përkrahë zonjës së tij, e cila e ka shoqëruar atë në një eveniment ku ai ka qenë i ftuar.

Siç shihet edhe në foto çifti simpatik duken shumë mirë së bashku dhe kanë një harmoni që është e lehtë të kuptohet edhe nëpërmjet një fotoje.


Comments

2 responses to “Ai Është Biblili I Shqiptarve, Po Shikoni Sa Zonjë Të Bukur E Paska Gruan Bujar Qamili: Do Habiteni Se Ajo Ka Qenë…”

 1. Wow, incredible weblog structure! How lengthy have you been blogging
  for? you made running a blog look easy. The
  overall look of your web site is great, as neatly as the content!
  You can see similar here sklep

 2. Howdy! Do you know if they make any plugins to assist
  with SEO? I’m trying to get my blog to rank for some targeted keywords but
  I’m not seeing very good results. If you know of any please share.
  Many thanks! I saw similar text here: List of Backlinks

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *