Adela Nuk Mundemi Pa Ty, Ikja E Saj I Tronditi Të Gjithë, Miku I Saj Bën Shkrimin Që Na Ka Prekur….!

Ne vjeshte te vitit 2017 u nda nga jeta gazetarja e showbizit shqiptar, Adela Xhamani.

Ajo ishte nje nder Ish-banoret e “Big Brother” dhe humbi jetën në nje moshe te re pas një problemi të papritur në zemër.
Miku i saj më i mirë, Eraldo Rexho e kujton Adelën e ndjerë herë pas here në rrjete sociale, ku ata te dy kanë ndarë shumë kujtime të përjetuara sëbashku me nje mikeshe tjeter, sic shkruan ai ‘tre mosetjeret’.

Ai ka shperndare nje foto kujtim mes miqsh ku është dhe Adela, Eraldo shkruan dhe na prek:
“Akoma e pabesueshme kjo jetë pa ty ”, shkruan Eraldo në postimin që ka shpërndarë ne facebook.
Kujtojme se Adela u nda nga jeta në moshën 31-vjeçare para 3 vitesh.


Comments

2 responses to “Adela Nuk Mundemi Pa Ty, Ikja E Saj I Tronditi Të Gjithë, Miku I Saj Bën Shkrimin Që Na Ka Prekur….!”

 1. Wow, amazing weblog format! How long have you ever been running a blog for?
  you made blogging look easy. The total look of
  your site is magnificent, as well as the content!
  You can see similar here sklep internetowy

 2. Hello! Do you know if they make any plugins to help with Search Engine Optimization? I’m trying to get my blog
  to rank for some targeted keywords but I’m not seeing very good results.
  If you know of any please share. Many thanks! You can read similar article here: Backlinks List

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *