“A do pajtohesh me Agron Llakajn?”, Rudina Dembacaj jep përgjigjen që s’e priste askush…

Ata bënë bujë pasi i dhanë fund bashkëpunimit të tyre.
Kohë më parë në media u komentua gjatë ndarja mes Rudina Dembacaj dhe Agron Llakaj.

Ndonëse të gjithë menduan se largimi i saj nga “Al Pazar” ishte i paqtë në fakt e ftuar në disa intervista, Rudina tregoi se arsyeja e largimit të saj ishte Agroni dhe se atë nuk do ta ftonte kurrë në emision.

Mirëpo, ndonëse kanë kaluar kohë që nga sherri i tyre duket se Rudina vazhdon të ketë të njëjtin mendim për Agron Llakaj.

Ajo së fundmi ka qenë e ftuar në “MCN Urgjenca” në MCN Radio Albania ku ka folur për jetën e saj dhe është pyetur se nëse do të pajtohet ndonjëherë me Agronin.
“Unë jam një shtrigë që nuk di të fal”, tha Rudina duke nënkuptuar se mes tyre kurrë nuk do ketë pajtim.


Comments

One response to ““A do pajtohesh me Agron Llakajn?”, Rudina Dembacaj jep përgjigjen që s’e priste askush…”

  1. Wow, incredible blog layout! How lengthy have you ever been blogging for?
    you make running a blog glance easy. The whole glance of your website
    is great, as smartly as the content material! You can see similar
    here najlepszy sklep

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *