36 vjeçarja e divorcuar habit me historinë: Vjehrra me thoshte ditën e imja, natën e burrit, nuk mund të…

Diten e djeshme në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon u trajtua historia e Elona Salkurtit, 36 vjeçarja që pak muaj më parë përfundoi studimet e mesme.

Nē pamundësi për të vazhduar studimet pas 9-të vjeçares, Elona zgjodhi të kurorëzonte në fejesë dashurinë me burrin e jetës.
“Mendova se s’ më duhej shkolla në atë kohë ose që mund ta bëja më vonë bashkë me tim shoq se dhe ai ishte pa shkollë”, tha ajo.

36 vjeçarja rrëfeu se me kalimin e viteve martesa filloi të kishte shumë probleme dhe se vjehrra kontrollonte vazhdimisht jetën e tyre.
“Vjehrra nuk donte nuse me shkollë. Madje i thoshte burrit tim që nusen e ke ti në darkë, kurse ditën e kam unë, se komandonte ajo”, tha Elona.

Prej 4 vitesh Elona është nënë e divorcuar e dy fëmijëve. Sapo mbaroi studimet e mesme dhe ka në plan të nisë studimet e larta për mësuesi.shqiptari.net


Comments

2 responses to “36 vjeçarja e divorcuar habit me historinë: Vjehrra me thoshte ditën e imja, natën e burrit, nuk mund të…”

 1. Wow, awesome blog layout! How lengthy have you ever been blogging for?
  you made blogging look easy. The whole glance of
  your web site is excellent, let alone the content!
  You can see similar here najlepszy sklep

 2. First of all I want to say terrific blog! I had a quick question which I’d like to ask if you do not mind.

  I was interested to know how you center yourself and clear your mind prior to
  writing. I’ve had difficulty clearing my thoughts in getting my ideas out.
  I truly do enjoy writing but it just seems like the
  first 10 to 15 minutes are usually wasted just trying to figure out how to begin. Any suggestions or hints?

  Kudos! I saw similar here: E-commerce

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *