VIDEO/ Brenda Shtëpisë Së Jon Gjebreas Dhe Merlin Haxhiymerit, Ja Detaji Që Të Habit…!!

Jon Gjebrea dhe e fejuara e tij Merlin Haxhiymerin, zyrtarizuan lidhjen e tyre disa vjeçare pak ditë më parë . Pas fejesës familjare të shumë përfolur në media, djali i moderatorit të njohur Ardit Gjebrea ka filluar bashkëjetesën me partneren e tij.

Pasi u kthyen nga udhëtimi i tyre nga Roma të dy duket se janë sistemuar në një shtëpi të tyren.

Joni ka postuar në rrjetet social e dy foto të cilat tregojnë qartë se ata kanë hedhur hapin e madh drejt krijimit të një familje dhe shtëpie të vërtetë. Në njërën prej tyre duken dy inicialet e emrave të tyre në mur.

“Këtu te ne vazhdojnë zbukurimet. Merlin nuk i ndahet shpirti”. mbishkruhej në postimin e rradhës çka konfirmonte edhe një herë faktin se çifti filloi bashkjetesën.