VIDEO/ A e dini sa vjeç është Arbana Osmani dhe sa vite me i vogel eshte partneri i saj.

Moderatorja e njohur Arbana Osmani, është një ndër personazhet e dashura të publikut shqiptar, e cila ka mbledhur një numër të madh ndjekësish.Shiko pamjet..