Valbona Selimllari ka ditelindjen nuk do ta besoni sa vjec mbush ajo

LAJME

Valbona Selimllari eshte një prej femrave më të bukura shqiptare, por edhe një ndër personazhet VIP më të komentuar në media. D

Diten e djeshme ajo kishte ditëlindjen dhe ndonëse na duket duket e pabesueshme, ka mbushur plot 47-vjeç. Në ditën e saj të veçantë nuk kanë munguar urimet e shumta nga familjarët, miqtë dhe fansat. DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE

Nipi i saj, Soni Myrtaj e ka suprizuar Valbonën në ditën e saj të lindjes me tufa të madha lulesh. “Lum unë për tezen që kam. Të uroj gjithë lumturinë e botës”, ka shkruar ai.DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE

Valbona e ka publikuar urimin e tij në profilin e saj të Instagramit, së bashku me një foto të saj. Në foton në fjalë ajo shihet e buzëqeshur duke vështruar lulet. DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE