Ua sa bukuri, shikoni super vilën e Sonila Meços/ Ja se ku ndodhet ajo

LAJME

Sonila Meço, Moderatorja shumë e dashur për publikun prej vitesh ne emisione televizive, po i kalon pushimet e saj në Dardhë të Korçës.

Atje Sonila sic duket po pushon në vilën e saj që gjendet mes nje gjelbërimit dhe natyres se bukur.

Ne fotot e postuara së fundmi moderatorja ka treguar nje vile ne dy kate që të dhuron një pamje mahnitëse, e ndërtuar e gjitha prej guri dhe me një oborr plot me lule e te mbjella.Pamjet ne linkun me posht.