U gjobit se përdori telefonin në timon, shpërthen keq këngëtari shqiptar/ Ja arsyeje pse po e përdorte

LAJME

Këngëtari i mirënjohur nga Kosova, Neki Emra ka reaguar i revoltuar pas një gjobe që ka marrë nga policia pasi u kap duke përdorur telefonin në timon.

Emra thotë se në ato momente po përdorte Google maps për t’u orientuar në rrugë, ndërsa shton se ka shëtitur nëpër shumë vende të botës por nuk është gjobitur kurrë për këtë arsye.DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE

“Dje policia më dënoi për përdorim të navigacionit në telefon (google maps). Kam shëtit Amerikën, Evropën, Anglinë e shumë e shumë vende nëpër botë. Taxi, Uber, DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE

Lyft e njerëzit e njofshëm që më kanë vozitur, duke më përfshirë edhe mua që kam vozitur gjysmën e Evropës, kanë përdorur google maps në telefon për adresa dhe orientim. Oj Kosovë o nana ime”, shkruan ai.