Tradhëti apo dashuri?! Nuk fshihen dot më, Princ Leka dhe partnerja e tij e re filmohen bashkë

Princ Leka dhe fotografja Blerta Celibashi janë shfaqur publikisht bashkë, disa ditë pas lajmit të bujshëm se dyshja janë në një lidhje.
Në një video të bërë publike nga Hashtag.al, Blerta dhe Princ Leka shihen në aeroportin e Romës, nga ku edhe vetë Princi ka postuar foto në Instagram.

Ndërkohë Princi ka nisur divorcin nga Elia Zaharia teksa nuk ka mohuar zërat për romancën e re me fotografen

USA Italian Dental Clinic