Sot nuk ka asnjë qime në kokë, por si dukej para 25 vitesh Blendi Fevziu

LAJME

Gazetari i njohur, Blendi Fevziu ka publikuar pak më parë disa foto të 25 viteve më parë në llogarinë e tij në rrjetet sociale. Ai ka treguar disa foto nga udhëtimet në New York në vitin 2000, Washington në vitin 1995 dhe 1996.

Ajo çfarë bie në sy është dhe ‘look-u’ ndryshe i Fevziut, i cili shfaqet me flokë dhe në moshë shumë herë më të vogël.

Blendi udhëton shpesh në destinacione të ndryshme dhe nuk heziton t’i ndajë pamjet me të bukura me ndjekësit e tij. Ai kthehet herë pas here pas në kohë duke publikuar edhe foto nga udhëtimet e tij të para jashtë vendit si gazetar, gjatë intervistave mjaft të rëndësishme që ka realizuar larg Shqipërisë.

Kujtojmë se tashmë Fevziu është një nga figurat më të dashura të fushës së gazetarisë në vendin tonë.Pamjet KE TU ..