Sot eshte milioner, por nuk do e besoni sa ka qenë rroga e parë e Bes Kallakut

LAJME

Aktori i njohur Bes Kallaku ka qenë i ftuar special këtë të shtunë në emisionin “Soiree” me Jonida Shehun në ABC, i cili ka shfaqur një anë tjetër të tij që nuk e njihnim.Ai folur për sakrificat dhe vë shti rësitë që ka hasur në fillimet e karrierës së tij,

të cilit i duhej të udhëtonte çdo ditë nga Fushë-Kruja për në Tiranë.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Edhe pse sot është i sukses shëm dhe i fams hëm, shumë njerëz vënë në dy shim si ka arritur ai të bëhet kaq i pa sur.Besi nënvizoi se ai ka arritur këtu ku është sot vetëm falë punës së tij.Ndërkaq,

aktori ndër të tjera ka treguar edhe rrogën e parë që ka marrë tek Portakallia, ndërsa ka hezituar të tregojë rrogën aktuale që merr, ku sigurisht paguhet shumë herë më shumë.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…