“Songyl” prezanton motrën e saj në jetën reale

LAJME

Aktorja turke Gokçe Akyildiz është bërë shumë e njohur dhe në Shqipëri me serialin ‘Lule të vetmuara’ .

Gokce luan rolin e ‘Songylit’ në këtë serial e cila është një jetime e braktisur nga prindërit e saj në një qëndër jetimesh.
E përsa i përket jetës reale 27 vjeçarja është e martuar dhe ka dhe një djalë.

Gjithashtu ajo ka dhe një motër dhe një vëlla.
Por me motrën që është më e vogël se ajo ka një ngjashmëri shumë të madhe.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Motra e “Songylit” në jetën reale quhet Gozde dhe është 22 vjeç.
Gozde së fundmi u bë personazh i njohur pikërisht prej motrës së saj aktore dhe ngjashmërisë së madhe.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..