Samanta shfaqet si asnjëherë më parë…

LAJME

Samanta shfaqet si asnjëherë më parë…

Këngëtarja Samanta Karavella ka publikuar në Instagram një pjesë nga klipi i saj më i ri, i cili ende nuk është publikuar.
“Kush jam”, titullohet kënga dhe në këtë video të shkurtër Samantën e shohim shumë ndryshe nga sa jemi mësuar më parë.

Mesa duket ka vendosur të vijë ndryshe për publikun.Pamjet KE TU.