Sadija rrëfehet pasi ja mori Shkëlzenin Armina/ Shpëtova, jam mirë në Suedi…!!

Sadija rrëfehet pasi ja mori Shkëlzenin Armina/ Shpëtova, jam mirë në Suedi…!!

Një prej tyre është edhe ish-gruaja e Shkëlzen Berishës, Sadije Berisha. Ajo ka nisur punën si infermiere ndihmëse në një prej spitaleve në Suedi, gjë që e ka postuar edhe në rrjetin social Facebook..

Ajo ka postuar një foto, teksa shihet e veshur me kostum dhe sigurisht me maskë, ndërsa shkruan se e adhuron punën e saj të re.APL-gjatë epidemisë. E adhuroj punën time të re”, shkruan Sajdia.

Prej kohësh e tërhequr nga vëmendja e mediave, ish-gruaja e
Sadije Berisha rrëfen ndarjen nga Shkëlzeni: Familja e tij ishte kundër, ja kur nisi kriza –