Rezart Veleshnja feston sot ditëlindjen, ja sa vjeç mbush aktori

LAJME

Aktori i humorit Rezart Veleshnja sot feston ditëlindjen e tij.

E para që e ka uruar në rrjete sociale ka qënë mikja e tij më e ngushtë moderatorja e njohur Xhemi Shehu.

Ata të dy shfaqen në ambientet e punës ku kanë lidhur një miqësi të mirë, ndërsa krahas fotos Xhemi ka shkruar urimin e saj duke zbuluar dhe moshën e tij.
“34 Rezart Velshnja ..edhe 80 vjeç flak do të jesh’i shkruan Xhemi kolegut të saj.

Rezarti ka lindur më 26 shkurt të vitit 1986.
Ndërsa vetë aktori nuk ka reaguar fare në lidhje me ditën e tij të lindjes.Pamjet ne linkun me posht.