Prekëse/ Këngëtarja shqiptare përlotet nga mesazhi i të ëmës: Jemi krenarë për ty!

LAJME

Këngëtarja Era Rusi rrëfeu marrëdhënien e ngushtë që ka me familjarët e saj, duke u ndalur më së shumti tek prindërit.
Gjatë rrëfimit të saj në emisionin “Dola tek Ola”, këngëtarja tregoi se nëna e saj ishte motivi kryesor që u kthye në Shqipëri.

Pikërisht nga kjo e fundit, Era mori një mesazh që e bëri të emocionohej pafund dhe të mos i kursente as lotët.DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE

“Ti je vlerë e shtuar e familjes sonë, jemi shumë krenarë për arritjet e tua.
Uroj që mbi të gjitha të mbetesh Era fisnike që je, sepse fama është e përkohshme, ndërsa emri i mirë i përjetshëm”,-i tha e ëma.DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE