Për Vite E Ka Mbajtur Sekret/ Ky Është Burri I Rajmonda Bulkut: 42 Vite Kanë Bashkë

LAJME

Rajmonda Bulku eshte nder aktoret me te medha te kinematografise shqiptare dhe ajo ka folur edhe per familjen e saj ne nje emision para disa kohesh.

Aktorja tregon se ka 42 vjet martese dhe eshte gjyshe e tre niperve.DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE

“Ne mundohemi që në rast se thirremi diku të flasim, por jemi edhe larg këtyre rrjeteve sociale sepse nuk kemi nevojë për këtë dukje që herë herë na lodh. Por sërish nuk mund të rrish e fshehur.Hap linkun me poshte dhe shikoni fotot: