Pas martesës së tyre, këngëtarja shqiptare tregon si është të jetosh në një shtëpi me dy fëmijët e bashkëshortit

LAJME

Këngëtarja e njohur nga Kosova, Aida Doçi, muaj më parë i dha fund beqarisë.

Ajo u martua me menaxherin e saj, Naser Qelin, me të cilin shprehet se po jeton e lumtur.

E ftuar në emisionin ‘NIN’, ajo tregoi shumë “sekrete” nga jeta e saj personale dhe profesionale.

Ndër të tjera, Aida u pyet se si po ndihej tani që është e martuar.

Edhe padyshim përgjigja e këngëtares ka qenë pozitive dhe e pritshme.
DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE

“Unë jam duke e jetuar kulmin e lumturisë. Jetoj me Naserin dhe dy fëmijët e tij.

Ata muj me than që janë dashni për mu dhe bekim për mu. Jemi familje e mrekullueshme”, tha Aida.