Pas aq shumë kritikash, Alketa Vejsiu rikthehet në Sanremo por me një rol të ri; Ja çfarë thonë mediat Italiane

LAJME

Pas aq shumë kritikash, Alketa Vejsiu rikthehet në Sanremo por me një rol të ri; Ja çfarë thonë mediat Italiane

Pas suksesit të këtij viti, Alketa Vejsiu do të rikthehet në Sanremo. Mediat italiane e kanë shpërndarë menjëherë lajmin dhe është e konfirmuar.

“Sanremo 2021, me Amadeus një prezantuese e njohur tashmë”, “Prezantuesja shqiptare rikthehet në Sanremo”, “Sanremo 2021, ja cila prezantuese do ngjitet sërish në pallatin Ariston”, këto janë vetëm disa nga titujt e orëve të fundit në Itali.shtyp hapsiren rek6klamuese shiko intervisten e plote,