Nuk i kishim pare më herët/ Më në fund Aleksandër Gjoka prezanton familjen

LAJME

Aleksandër Gjoka, na ka falur këngë aq të bukura e ikonike, sa do të mbetet i paharrueshëm. Por një personalitet i tillë, shumë i dashur për publikun, pak ka prezantuar nga jeta e tij private në opinion.

Duke zgjedhur të depërtojë vetëm me artin e tij duke mos u bërë pjesë e shoubizit, Gjoka e ka mbajtur edhe familjen larg syrit të mediave e rrjeteve sociale.DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE

Por ja ku vjen një fotografi e rrallë e familjes së tij, e publikuar në Instagram nga vet rok artisti.
Familja e Aleksandrit në 98′ nisën të jetojnë në Itali ndërsa këngëtari vazhdoi të qëndrojë në Tiranë, por marrëdhënia e çiftit nuk u ndërpre kurrë.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Përderisa familja e tij ka ardhur këtë verë për të vizituar vendin, si rrallëherë këngëtari ka postuar një foto në Instagram ku shfaqet bashkëshortja e tij, vajza dhe djali. /Prive ..Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..