Një bashkëshort si ‘Osmani’, ja çfarë fjalesh te embla thotë gruaja e tij për të

LAJME

Ai eshte nga aktoret me te mire ne ditet e sotme Burak Ozçivit jo vetëm është shumë simpatik, shumë i suksesshëm në karrierën e tij, por ai qenka edhe një burrë për shtëpi.

Ai ka nje sjellje shume te mire ne familje dhe eshte nje burre i rralle sic thote gruaja e tij.Eshte i mrekullueshem.

Por bashkeshortja e tij ka publikuar një foto ku tregonte se aktori po piqte në zgarë disa ëmbëlsira marshmalloë, në oborrin e shtëpisë së tyre dhe ajo eshte kenaqur shume.

“Ajo është kaq shumë me fat”-shkruan Fahriye krah kësaj fotoje, që mori vëmendjen e të gjithëve.
Ja shume e lumtur qe kame nje bashkeshort si ai.
Gjithashtu aktori është shumë i përkushtuar edhe ndaj djalit të tyre, Karanit i cili erdhi në jetë në prill të vitit të kaluar.Pamjet ne linku me poshte.