Niset me makinë për të çuar fëmijët në shkollë, por i harron në shtëpi. Reagimi epik i nënës po bëhet viral

LAJME

Niset me makinë për të çuar fëmijët në shkollë, por i harron në shtëpi. Reagimi epik i nënës po bëhet viral

U nis me makinë për të dërguar fëmijët në shkollë, por teksa po drejtohej drejt godinës, kuptoi se ishte vetëm në makinë.Videoja e kësaj nëne po bëhet virale në rrjetet sociale.

Sipas mediave të huaja gruaja e kuptoi që fëmijët nuk ishin në makinë me të, shumë pranë ambienteve të shkollës.

Për ta bërë akoma dhe më interesante të gjithë këtë harresë dhe për t’i dhënë një kuptim, gruaja nxjerr nga xhepi celularin e saj dhe filmoi momentin. Në video mes të qeshurave ajo dëgjohet teksa thotë:Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

“Jam duke shkuar drejt shkollës pa fëmijët e mi. Më duhet të kthehem dhe t’i marr ata”.
Pamjet përfunduan më vonë në rrjete sociale dhe deri më tani në drejtim të saj kanë vërshuar miliona pëlqime dhe komente, shkruajnë mediat e huaja.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..