Ne shtepine e Orindes dhe Turit/ Ja si e kane dekoruar ata shtepine, Orinda mendoi per kuzhinen

LAJME

Pamë një pasdite në Instagramin tënd se një tavë që të ndizte nepsin dola nga furra. Seç kemi një ide që ti nuse për shtëpi

Unë vdes të gatuaj… e shijoj shumë atë moment. Më jep qetësi dhe shumë kënaqësi. Një nga arsyet pse përpiqem të kthehem herët në shtëpi është që ta marr me terezi dhe të mos bëj të njëjtën pjatë të një dite apo tre ditësh më parë. Eksploroj shumë dhe jam gjithë kohës duke provuar receta të reja. Ndjek faqe që më frymëzojnë dhe përpiqem që t’i përshtas me ato që më ndodhen në shtëpi.

Një ditë tjetër po në Instagram pamë që të kishte zënë hallin me furrën që duhej pastruar. Kush është hirushja e shtëpisë?
Dy herë në javë nuk jam unë hahhaha. Megjithatë, kujdesem të mbaj rregull në shtëpi.
Vetëm kohët e fundit ti na ke zbuluar ca copëza shtëpie dhe duhet thënë që komplimentet ju takojnë me tepri për atë stil arredimi. Si u krijua ajo shtëpi?

Uffff, mos më pyet më mirë. Kam vetëm një këshillë: shtëpia juaj kushton 3- fish më shtrenjtë dhe kërkon më shumë kohë nëse merrni arkitekt. Më mirë se e bëni ju, nuk di e nuk e bën askush.

Është shtëpia juaj e preferuara e miqve? A ftoni njerëz për dreka e darka?Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..