Ne Dinim Vetëm Për Irmën, Por Eranda Libohova Na Paska Dhe Vëlla Që E Përlot Me Mesazhin E Tij. Ja Fjalet E Bukura

Ne nje emision te bukur te pasdites sic eshte ‘Rudina’, kengetarja Eranda Libohova ka marre nje surprize te bukur.

Me sa duket kengetarja jone e njohur pervec motres se saj te famshme si ‘dy motrat Libohova’ kane edhe nje vella Zamirin, me te cilin Eranda ka nje lidhje te vecate.

Ajo tregon se me vellain e saj ka nje lidhje shume te vecante duke e konsideruar edhe nje shok shume te mire.
Me pas Zamiri shfaqet ne nje video mesaxh
“Eranda dhe unë u rritëm bashkë, kjo më dha mundësi që të kuptoj sukseset, përjetimet dhe zhgënjimet e Erandës. Unë jam rritur më dy motra artiste në shtëpi dhe tani ndoshta po rris një artiste të ardhshme, vajzën time Noa